Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
Affiliates
free forum
May 2010
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


Hera e fundit që vizituat Mon 17 May 2010 - 10:24

Ora është Mon 17 May 2010 - 13:10


 • Forum
  Temat
  Mesazhe
  Mesazhi i fundit
 • Tutoriale dhe Njoftime


  Ketu do te gjeni Tutoriale,Mesime te ndryshme rreth kompjuterit dhe do te merrni njoftime/lajme te ndryshme rreth botes teknologjike.
  Moderator: DENY$P@<3
  47 Temat
  112 Mesazhe
  Wed 12 May 2010 - 17:50
  man of actionShkarko Nga RapidShare Pa Limit..
 • Probleme/Pyetje&Pergjigje


  Ketu eshte nje kategori ku mund te gjeni Pergjigjet e Pyetjeve tuaja.Gjithcka qe keni problem me PC-ne tuaj mund ta lini ketu, per te pritur pergjigje per zgjidhjen. Ju Lutem mos Ngurroni te shkruani.:):)
  Moderator: DENY$P@<3
  14 Temat
  48 Mesazhe
  Tue 4 May 2010 - 0:24
  c3rb3rusExploit per forumotion forumat
 • Design


  Ketu Do Te Gjeni Tutoriale Rreth Photoshop,Dhe do te postohen te gjitha punimet tuaja,,;)
  Moderator: DENY$P@<3
  2 Temat
  2 Mesazhe
  Sun 28 Mar 2010 - 8:47
  AdminSi te ndryshojme Ngjyren e Syve Ne Photoshop (Video-Tutorial)
 • Hacking


  Ketu mund te gjeni cdo gje qe mund te deshironi rreth hacking
  Moderator: DENY$P@<3
  9 Temat
  19 Mesazhe
  Tue 4 May 2010 - 0:27
  c3rb3rusHacko WebSite !!!
 • Cracks & Serials & Keygens


  Ketu mund te gjeni cracket e programeve ,,keygens ,serialet ,,licensat etj,
  Moderator: DENY$P@<3
  8 Temat
  15 Mesazhe
  Yesterday at 15:38
  isineKerkoni Nje License,Key,Serial,Keygen??
 • Video-Tutoriale


  Ketu Mund te Postoni cdo Video-Tutorial te tuajin,,te uploaduar ne youtube.com metacafe etj..
  Moderator: DENY$P@<3
  2 Temat
  2 Mesazhe
  Sat 17 Apr 2010 - 12:10
  AdminChanneli Im Ne Youtube Me Video-Tutoriale Ne Shqip
Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 1 të fshehur 0 vizitorë
Nr. Rekord i përdoruesve online ishte 7 më Fri 19 Feb 2010 - 19:20

Anëtarët e regjistruar Admin
Members connected during last 24 hours : Admin, c3rb3rus, Geryalb, hacking, isine, Naldi G

No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days

Legjenda :  [ Moderators ]

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 198 artikuj

Forumi ka 160 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri flag

There are currently 0 user(s) on the ChatBox : 
 • Mesazhe të rejaMesazhe të reja
 • Asnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri
 • Forumi është KyçurForumi është Kyçur